Siatka okrywająca na skrzynie, 100/6, duże oczka, wymiary niestandardowe

Nr artykułu: 88120/P-cu-gos

Siatka okrywająca na skrzynie, 100/6, duże oczka

Mocna siatka okrywająca przeznaczona jest specjalnie dla aut typu Doka a dzięki oczku 10cm stosowana jest do zabezpieczania ładunków wielkogabarytowych, obszernych, które często spotyka się w małych firmach usługowych. Od kielni murarskiej, poprzez łopatę aż po drabinę oraz inne duże narzędzia, wszystkie te przedmioty mogą doskonale zostać zabezpieczone podczas transportu poprzez użycie naszej elastycznej siatki PP. Ponadnormatywna wytrzymałość na rozerwanie powoduje, iż siatka ta może być z powodzeniem stosowana do zabezpieczania palet oraz ciężkich kartonów.


Siatka PP okrywająca do aut typu Doka dostępna jest w dwóch kolorach, w czterech wymiarach standardowych, dobranych specjalnie dla aut dostawczych. Ponadto wykonujemy nasze siatki w wymiarach niestandardowych.


Jakie rozmiary pasują na Państwa pakę? Najczęściej zalecamy wymiary skrzyni + 50cm. Czyli przy wymiarach paki 220x300cm  zalecamy siatkę o wymiarach 270x350cm. Nadmiar siatki może zostać po prostu zwinęty. Nie potrzebują Państwo linki gumowej.

 

Opcje:
  • Kolor: Czarny
  • Kolor: Zielony
  • Rozmiar: Wymiary niestandardowe
  • Rozmiar: 2.70x2.50m
  • Rozmiar: 2.70x3.10m
  • Rozmiar: 2.70x3.50m
  • Rozmiar: 2.70x4.10m
  • Linka gumowa: ze sznurem krawędziowym 8mm, bez linki gumowej
  • Linka gumowa: ze sznurem krawędziowym 8mm, z linką gumową

Cena:
29,68 zł
wraz z 23 % VAT bez Koszty wysyłki
Siatka okrywająca na skrzynie, 100/6, duże oczka, wymiary niestandardowe